www.suroviny-sevcik.cz Sběrné suroviny Ševčík – rozcestník O společnosti

Představení Sběrných surovin Ševčík

Firma Milan Ševčík – sběrné suroviny, dříve kovový odpad, kovošrot, se sídlem v Brně, právní forma fyzická osoba, podniká v oblasti nakládání s odpady od roku 1995 a plně vychází vstříc požadavkům trhu i zákazníků. V současné době má v Brně administrativní pracoviště, kde se zabývá velkoobchodem a zprostředkováním, a provozovnu v České Třebové o velikosti cca 2500 m2.

Zde veškerý vykoupený odpad od občanů, fyzických osob i organizací dále zpracovává a třídí, zejména pro dodávky do hutí, sléváren a papíren.

Používaná technika: vysokozdvižné vozíky, hydraulické nůžky na stříhání kovového odpadu, páračka na el. kabely, hydraulický lis na papír, vážení na digitálních kalibrovaných váhách, nájezdová váha do 30 t, váha na vážení menších dodávek materiálu a váha s přesností 0,1 kg na vážení barevných kovů a jejich slitin.

Naší snahou je nabídnout zákazníkům dobré výkupní ceny a obsluhu odborně zaškoleným a vstřícným personálem. Další rozšíření služeb v České Třebové – nákup a prodej užitkového železa a kovových předmětů pro další využití a kontejnerová doprava jak pro soukromníky, tak i pro organizace. Plocha provozovny je zpevněna panely, což usnadňuje příjezd i odjezd, stejně jako pohyb po naší provozovně.

Firma je členem profesního uskupení SVDS 

Svaz výkupců a zpracovatelů druhotných surovin, z.s.

 Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a vždy se k nám rádi vrátíte.

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení*

E-mail*


Váš dotaz*

*Povinné položky